oprac. Łukasz Franasik

28.09 na hali sportowej w Rybarzowicach, spotkały się reprezentacje szkół podstawowych w piłce nożnej.

W tym roku szkolnym, w tej z całą pewnością bardzo prestiżowej dla chłopców dyscyplinie, zdecydowało się wziąć udział 5 reprezentacji szkolnych (zabrakło jedynie drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 2 ze Szczyrku). Turniej rozegrano najbardziej obiektywnym systemem rozgrywek tj. ,,każdy z każdym’’.

Nasza reprezentacja grała ze zmiennym szczęściem odnotowując dwa zwycięstwa, nad zespołami SP Kalna i SP Godziszka oraz dwie porażki z drużynami SP Buczkowice – tryumfator turnieju oraz SP Rybarzowice. Uzyskane rezultaty dały naszej drużynie 3 miejsce w zawodach, co oznacza progres w stosunku do zeszłorocznego występu (zajęliśmy wówczas 4 miejsce).

Skład zespołu: Marcin Tyc, Oliwier Krowicki, Sebastian Przybyła, Tobiasz Matejko, Michał Szeremeta, Krystian Klaczek, Wojciech Achita, Piotr Jędrzejek.