Dzisiejsza akademia ma wyjątkowy charakter. O godzinie 17.00 uroczyście pożegnamy uczniów klasy III gimnazjum. Dziś po raz ostatni przyszli do tej naszej szkoły. Uczniowie naszego gimnazjum kończą kolejny etap edukacji i rozpoczynają całkiem nową przygodę ze szkołą średnią i pełnoletnością. Podczas pożegnania najlepsi uczniowie klas trzecich i ich rodzice zostaną wyróżnieni listem gratulacyjnym i specjalnymi nagrodami za trzy lata ciężkiej i owocnej pracy. Trzymamy za Was kciuki.

Jutro o godzinie 9.00 nastąpi wręczenie nagród za wysokie wyniki w nauce oraz wszyscy uczniowie Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Nr 1 w Szczyrku otrzymają świadectwa szkolne.

Wszystkim życzymy spokojnych i bezpiecznych wakacji. Spotykamy się we wrześniu 🙂

Do zobaczenia!