28 listopada w siedzibie bielskiego Starostwa Powiatowego odbyło się podsumowanie Powiatowego Konkursu Plastycznego „Lepiej zapobiegać niż leczyć „, który był adresowany dla uczniów klas I-IV szkół podstawowych.

Do Starostwa wpłynęło 70 prac z 24 szkół. Komisja konkursowa pod kierownictwem naczelnika Wydziału Zdrowia-Lucyny Majewskiej oceniła prace pod kątem wartości promocyjnej, pomysłowości, kreatywności, oryginalności, a także możliwości ich wykorzystania jako plakatów promocyjnych.

Przyznano 3 główne nagrody, które wręczały naczelnik Wydziału Zdrowia, członek Zarządu Powiatu Katarzyna Adamiec i przewodnicząca Komisji Zdrowia i Polityki Społecznej Rady Powiatu – Helena Byrdy-Przybyła.

Laureatem II miejsca został uczeń naszej szkoły JAKUB JĘDRZEJAS z klasy IV a, który wykonał pracę związaną z tematyką profilaktyki uzależnień.

Gratulujemy!

Maria Kamińska