Nasza Szkoła we współpracy z partnerską szkołą w Czechach organizuje wyjazd dla dzieci i młodzieży do przepięknej włoskiej miejscowości VIESTE (płw. GARGANO). Termin wyjazdu 3.06 – 12.06.2016.

Półwysep Gargano jest jednym z najbardziej atrakcyjnych regionów Włoch. Malownicze krajobrazy, jaskinie przybrzeżne, piękne formacje skalne i małe plaże są największymi zaletami tej miejscowości.

Vieste to starożytne miasto z zachowaną starożytną, ciekawą architekturą, położonym na skalistym półwyspie z imponującym średniowiecznym zamkiem w śródziemnomorskim stylu.

Zakwaterowanie jest zapewnione w zamkniętym obszarze Sant’Elia, w odległości około 50 m od plaży. Bungalow typu bilo i trilo dla 4-6 osób ma jedną lub dwie sypialnie, salon z kuchnią z dodatkowymi łóżkami (niektóre łóżka piętrowe), łazienki i werandy.

vieste

W cenie zapewniony jest transport autokarem z WC i wideo.

Koszt wyjazdu to ok 1000 zł (włączając atrakcje i wycieczki na miejscu.)

Szczegółowe informacje u wychowawców klas.