{phocagallery view=category|categoryid=20|imageid=691|float=left}Dyrekcja oraz Rada Pedagogiczna Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Nr 1 w Szczyrku, serdecznie zapraszają przedstawicieli szkół ponadgimnazjalnych Bielska-Białej, Buczkowic i Łodygowic do udziału w IV GIEŁDZIE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH, która odbędzie się w dniu 16 marca (piątek), w godz. 9.00-11.30, na terenie naszej placówki.

Program skierowany będzie dla uczniów najstarszych klas gimnazjalnych naszego miasta oraz miejscowości sąsiadujących ze Szczyrkiem. Dzięki temu uczniowie III klas gimnazjalnych będą mogli poznać najnowsze, interesujące ich oferty edukacyjne i uzyskać wyczerpujące informacje potrzebne do podjęcia decyzji o dalszym kształceniu. Ułatwi to również uczniom porównanie ofert edukacyjnych wielu szkół w jednym miejscu, pomagając w wyborze najlepszej dla nich oferty. w celu zapoznania ich z ofertami edukacyjnymi przedstawionymi przez Wasze szkoły, co z pewnością pomoże im w podjęciu trudnych decyzji związanych z wyborem szkoły i zawodu.

Liczymy więc na obecność przedstawicieli szkół oraz przychylne ustosunkowanie się do tego działania, które wnosi wiele aspektów edukacyjnych i wychowawczych.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie przyjazdu telefonicznie lub e-mailem, do dnia 4 marca.

 

Kontakt tel.: 33 81 78 559 lub 33 81 79 160

E -mail: poczta @ szkola.szczyrk.pl