Dzisiaj w przeddzień 104 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości nasi uczniowie jak co roku wzięl udział w Marszu Radości z Niepodległości. Młodzież przeszła spod Szkoły Podstawowej nr 1 pod „Pietę szczyrkowską”, gdzie złożyli znicze i wiązanki w hołdzie żołnierzom wyklętych z oddziału „Bartka” by następnie w radosnych nastrojach udać się na plac św. Jakuba. Część naszych uczniów wzięła udział w biegu biało-czerwonym pod Skrzycznem. Atleci zostali tłumnie przywitani na mecie poczym o godzinie 11:11 został odśpiewany hymn Polski.
Kolejnym punktem programu był występ artystyczny uczniów naszej szkoły z klasy 6, przygotowany przez Panią Joannę i Panią Justynę. Uczniowie przybliżyli losy Polski walczącej o Niepodległości. Dopełnieniem całego występu była oprawa muzyczna przygotowana przez Panią Dominikę.
Dziękujemy wszystkim za udział w obchodach oraz radosne świętowanie.

GALERIA TUTAJ