2 lutego w Rybarzowicach młodzi siatkarze i siatkarki rywalizowali w zawodach miejsko – gminnych. Barw naszej szkoły  z powodzeniem bronił zespół dziewcząt. W wyniku losowania siatkarki ,,jedynki’’ zmierzyły się w meczach grupowych z dziewczętami z Godziszki i Buczkowic. W obu meczach zwyciężyły nasze reprezentantki i w ten sposób wywalczyły sobie prawo gry w finale rozgrywek. W drugiej grupie zespół gospodarzy wygrał spotkanie z reprezentacją SP 2 Szczyrk.

W meczu finałowym nasza reprezentacja pokazała siatkówkę na bardzo dobrym poziomie i pokonała silny zespół gospodyń. W nagrodę uzyskaliśmy prawo gry w turnieju półfinałowym mistrzostw powiatu, który odbędzie się w marcu. Gratulacje i powodzenia w kolejnym etapie rozgrywek.

Skład zespołu: Julia Bednarczyk, Anna Nogaj, Justyna Wieczorek, Karolina Wróbel, Anna Tyc, Gabriela Nieruchalska, Wiktoria Przybyła, Honorata Klaczek, Kamila Mrozek.

8 marca w Czechowicach – Dziedzicach przeprowadzono turniej półfinałowy mistrzostw powiatu w mini piłce siatkowej dziewcząt.

Niestety tym razem, przeciwnicy reprezentujący SP 7 Czechowice – Dziedzice oraz SP Porąbka okazali się lepsi od naszej reprezentacji. W turnieju zwyciężyły dziewczęta z Porąbki, drugie miejsce dla SP 7 Czechowice, a 3 dla naszego zespołu. Pomimo porażki w turnieju półfinałowym tegoroczny występ należy ocenić pozytywnie. Nasza reprezentacja w zależności od wyniku osiągniętego przez zespół z Porąbki, (w turnieju finałowym mistrzostw powiatu) zostanie sklasyfikowana w przedziale miejsc 7-9 w powiecie bielskim.

Skład zespołu: Julia Bednarczyk, Anna Nogaj, Justyna Wieczorek, Karolina Wróbel, Anna Tyc, Gabriela Nieruchalska, Honorata Klaczek, Kamila Mrozek, Katarzyna Ochman, Zuzanna Kwaśny.

 

P1570343

Ł. Franasik