W ramach projektu Cyfrowobezpieczni publikujemy Państwu linki do ankiet, o wypełnienie których prosimy całą społeczność szkolną: nauczycieli, uczniów, i rodziców. Im więcej osób weźmie udział w badaniach, tym lepiej.

Badanie realizowane jest WYŁĄCZNIE drogą internetową.

Zwracamy uwagę, że ankieta jest w kilku wersjach – inny link jest dla rodziców, inny dla nauczycieli, a inny dla uczniów. Ważne jest również by zwrócić uwagę na etap szkolny na jakim znajdują się badani uczniowie oraz nauczyciele. Odmienne są również ankiety dla rodziców w zależności od tego na jakim etapie nauki znajduje się ich dziecko.

SZKOŁA PODSTAWOWA klasy 1-3

SZKOŁA PODSTAWOWA klasy 4-6

KLASA 2 i 3 GIMNAZJALNA oraz 7 KLASA SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Badanie jest w pełni anonimowe i ma charakter ogólnopolski. Wypełniający ankietę nie są identyfikowani ani na poziomie konkretnej osoby ani nawet na poziomie szkoły – będziemy w ankiecie prosić wyłącznie o określenie województwa. Celem badania jest określenie poziomu wiedzy i świadomości związanych z zagrożeniami dla uczniów w świecie cyfrowym na skalę całego kraju.

Bardzo prosimy również aby osoby, które powinny wziąć udział w badaniu, wypełniły ankiety do końca listopada bieżącego roku.