Dnia 6 lutego uczniowie klasy 2b zaprosili do naszej szkoły wspaniałych gości – swoje Babcie i Dziadków. Przygotowali wraz z wychowawczynią wiele niespodzianek, by w ten sposób uczcić Dzień Babci i Dziadka. Dzieci powitały gości pięknym tańcem,a następnie odegrały wesołe przedstawienie zakończone bardzo mądrym morałem, podkreślającym jak ważną rolę pełnią dziadkowie w życiu każdego dziecka. Uczniowie zaśpiewali, a troje z nich zagrało na gitarach i akordeonie, piękną wersję „Sto lat”. Dzieci nie  zapomniały również o własnoręcznie zrobionych prezentach dla wszystkich gości. Na koniec był wspólny poczęstunek – pyszne ciasta  oraz napoje przygotowane przez rodziców uczniów. I choć w tym dniu na zewnątrz był wielki mróz, to w naszej szkole panowała wspaniała, ciepła atmosfera.

M.Więzik-P.