W  piątek zakończyliśmy rywalizację w  Żywieckiej Lidze Pływackiej Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych.

W tym roku  zdobyliśmy II miejsce w punktacji łącznej wśród szkół podstawowych. W punktacji indywidualnej  w klasach 5-6 I miejsce wywalczyła Justyna Wieczorek,   w klasach 3-4 II miejsce  Nikola Przybyła, a w klasach 1-2 III miejsce Mateusz I miejsce zdobyła także w klasach 1-2 startująca z nami Ania Kurysia, i w tym samym roczniku III miejsce Paweł Moczek.

W czwartej edycji dzieci z klas 1-2 płynęły żabką – duży sukces Kuby Kufla, który wywalczył II miejsce. Pięknie popłynęli także inni reprezentanci naszego klubu: Mateusz Tarnawa IV miejsce, Antek Hamerlak  VI , Filip Śliwa VII  i Piotr Siedlaczek X. W dziewczynkach wygrała Ania Kurysia, Zosia Franasik była VI, a Natalka Byrdy X.

W kategorii klas 3-4  Nikola Przybyła dopłynęła w grzbiecie na II miejscu, w klasach   5-6 Justyna Wieczorek była III, Jadzia Górna  IV, a w gimnazjach Paweł Gluza był VII.

I jeszcze bardzo miły akcent na koniec rywalizacji – nasza sztafeta dziewcząt w składzie: Justyna Wieczorek, Nikola Przybyła, Jadzia Górna i Ala Laszczak zdobyły złote medale w sztafecie 4x50m w stylu dowolnym.