Burmistrz Miasta Szczyrk, Dyrekcja ZSPiG Nr 1 w Szczyrku oraz pedagog szkolny serdecznie zapraszają uczniów, nauczycieli i rodziców na IX Giełdę Szkół Ponadgimnazjalnych, która odbędzie się dnia 17 marca 2017 roku, w godz. od 9.00-11.15, w budynku Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Nr 1 w Szczyrku,przy ul. Szkolnej 9.

Giełda, skierowana głównie do uczniów klas III gimnazjum będzie promowała ofertę edukacyjną głównie szkół powiatu bielskiego. Promotorzy udzielą rzetelnych informacji o przedmiotach wiodących, profilach, kierunkach kształcenia i zawodach w poszczególnych typach szkół. Poradą służyć będzie 2 doradców zawodowych z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Bielsku- Białej.

Liczymy na zainteresowanie naszym przedsięwzięciem.

Pozdrawiam i dziękuję

Alicja Kołaszewska
Pedagog Szkolny