{phocagallery view=category|categoryid=20|imageid=701|enableswitch=1|float=right|pluginlink=1}

III Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych już za nami. W tym roku wzięło w niej udział ponad 30 placówek oświatowych z powiatu.

Cykliczna impreza zorganizowana przez naszą szkołę wpisała się już w kalendarium szkół gimnazjalnych regionu oraz lokalnych instytucji samorządowych. Celem GSP jest przybliżenie uczniom klas 3 gimnazjum oferty edukacyjnej szkół, do których wkrótce będą mogli złożyć dokumenty i kształcić się w wybranych przez siebie kierunkach. Ponadto w ciągu jednego dnia oraz w jednym miejscu uczniowie klas trzecich gimnazjum mogą poznać ofertę przeważającej większości szkół powiatowych.

Pomysł na zorganizowanie GSP jest jednym z ogólnych elementów szkolnej strategii planowania kariery naszych absolwentów. Pomysłem dzielimy się ze szkołami w okolicy i zachęcamy do udziału w projekcie. Z ogromną przyjemnością powitaliśmy dzisiaj w naszych progach byłych absolwentów reprezentujących szkoły ponadgimnazjalne, którzy z sympatią i uśmiechem wspominają do dziś czasy w naszej szkole.

Zapraszamy za rok.