Z wielką dumą i satysfakcją informujemy, że Natalia Byrdy, uczennica klasy ósmej, zdobyła 3 miejsce w  IX Międzynarodowym Konkursie o Żołnierzach Wyklętych w kategorii film, gdzie przybliżyła postać Ireny Odrzywołek.

 

Celem Konkursu, organizowanego przez Komitet Pamięci Witolda Pileckiego, było upamiętnienie Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Niezłomnych, jak i kultywowanie wartości, ideałów i postaw żołnierzy Polskiego Państwa Podziemnego po II wojnie światowej. Konkurs został objęty Patronatem Narodowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w Stulecie Odzyskania Niepodległości. Do konkursu zgłoszono wiele prac nie tylko z Polski ale również z USA, Anglii, Włoch, Niemiec.

 

Jeszcze raz gratulujemy Natalii Byrdy oraz jej opiekunce merytorycznej Pani Justynie Nikiel tak wspaniałego osiągnięcia! Życzymy dalszych sukcesów.

 

KLIKNIJ TUTAJ