Szanowni rodzice, opiekunowie i nauczyciele!

W dniach 27.04.2020r. – 24.05.20120r. Powiatowa Poradnia Psychologiczno –Pedagogiczna w Czechowicach – dziedzicach i Filia w Bielsku – Białej  pełni dyżur od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00 – 16.00.

Informuję, iż pracownicy Poradni są do Państwa dyspozycji poprzez kontrakt telefoniczny  i mailowy, służąc pomocą w formie konsultacji, porad oraz wsparcia.

Przypominam, że zgodnie z terminarzem odbywają się posiedzenia Zespołów Orzekających – w tej sprawie prosimy również o kontakt telefoniczny, podczas którego ustalony zostanie sposób rozpatrzenia wniosku oraz przyjęcia dokumentów (proszę, aby nie przesyłać żadnych dokumentów bez wcześniejszego kontaktu z pracownikami Poradni). Niezbędne druki dla celów wydania orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego, opinii o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka czy opinii o odroczeniu od obowiązku szkolnego w roku szkolnym 2020/21 są dostępne na stronie Poradni.

Dołożymy wszelkich starań, aby wszystkie dzieci oraz młodzież rozpoczynający kolejny rok szkolny miały zapewnioną pomoc psychologiczno – pedagogiczną, odpowiednią do ich potrzeb.

Zachęcam również do odwiedzania naszej strony internetowej, w celu zapoznania się  z zamieszczanymi tam informacjami oraz artykułami pomagającymi lepiej funkcjonować w tak trudnym okresie.

Informacje o kontakcie:

PPPP w Czechowicach – Dziedzicach: tel. 32 215 22 20, mail: poradnia.pp@wp.pl

PPPP Filia w Bielsku – Białej: tel. 33 81182 47, mail: pppp.bielsko@gmail.com

Adres strony internetowej: poradnia-czechowice.pl

 

dyrektor PPPP

Agata Niemczyk