W dniu 21.04.2023 w godz. 9.00 – 11.00 odbędą się obchody Międzynarodowego Dnia Ziemi. Z tej okazji odbędzie się kiermasz Jestem Eko – Podaruj drugie życie. Bardzo często w domu mamy zabawki, którymi nikt się nie bawi, książki, które nikt nie czyta, czy puzzle, których nikt nie układa – po prostu się znudziły, opatrzyły. Te rzeczy zalegają w półkach, przekładane z kąta w kąt. Nie chcemy je wyrzucać gdyż są w dobrym stanie. Jeżeli dzieci mają takie zabawki, gry, płyty, książki itp., to można je przynieść i sprzedać na kiermaszu za symboliczną cenę (1-5zł). Może w ten sposób znajdą nowego właściciela, któremu sprawią wiele radości a dochód z kiermaszu zasili konto Samorządu Uczniowskiego. Wszystkie przyniesione rzeczy muszą być czyste, kompletne i niezniszczone. Każdy uczeń, który chce przekazać swoje rzeczy na kiermasz musi przynieść zgodę podpisaną przez rodziców wraz ze spisem (do pobrania u nauczyciela wychowawcy). Rzeczy niesprzedane zostaną zwrócone właścicielowi.
Serdecznie zachęcamy wszystkich do udziału w kiermaszu.