20 grudnia 2017 roku odbył się w Szczyrkowskim Centrum Kultury 26 już Konkurs Kolęd i Pastorałek. Z naszej szkoły wzięło udział 22 uczniów. Po przesłuchaniach Komisja Konkursowa przyznała nagrody. Spośród wyróżnionych byli również uczniowie naszej szkoły. W kategorii 7-10 lat 3 miejsce zajęła solistka Emilia Więzik-Pietraszko z kl.I . 3 miejsce zajął duet Natalia Byrdy i Zuzanna Dikow-Iwanow z kl. IV a . Wyróżnienie otrzymał Michał Kruczek z kl. V grający na skrzypcach.

W kategorii 11-14 lat również 3 miejsce ( 2 nie przyznano) zajął duet Łucja Zaczek i Ewelina Więzik z kl. VI a. 2 miejsce w kategorii zespoły zajęła kapela HO HO HO, w której grają nasze uczennice z kl. VII Justyna Marek oraz Jadwiga Górna.

Laureaci Konkursu wystąpili w Koncercie, który odbył się 21 grudnia. Gratulujemy zwycięzcom!

Jolanta Bieniek