20 marca odbył się po raz drugi w naszej szkole konkurs „Z patronem pod rękę”. W tym roku cieszył się on dużym zainteresowaniem. Uczniowie brali w nim udział w trzech różnych kategoriach wiekowych.  Wszyscy wykazali się dużą wiedzą o naszej patronce. Bardzo cieszymy się z tak licznej grupy uczniów, którzy wzięli udział w konkursie.  Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również konkurs historyczny będzie cieszył się tak dużym zainteresowaniem.

Poniżej prezentujemy  listę zwycięzców konkursu:

Klasy I – III

1 miejsce – Zuzanna Wieczorek

2 miejsce – Emilia Więzik-Pietraszko

3 miejsce – Emilia Szkaradnik

Klasy IV – VI

1 miejsce – Izabela Cichecka

2 miejsce – Kamil Zieliński

3 miejsce – Jakub Kowalówka

Klasy I – III

1 miejsce – Anna Więzik

2 miejsce – Julia Pijak

3 miejsce – Anna Nogaj

Wszystkim laureatom jeszcze raz GRATULUJEMY!