11 października, w Zabrzegu rozegrano Mistrzostwa Powiatu Bielskiego w Sztafetowych  Biegach  Przełajowych. Prawo startu w tych zawodach, wywalczyły sobie nasze reprezentacje gimnazjalistów. W zawodach miejsko – gminnych dziewczęta zwyciężyły, a chłopcy zajęli drugie miejsce. Prawo startu w zawodach rangi powiatowej przysługiwało dwóm najlepszym zespołom.

W powyższy sposób wyłoniono 16 najlepszych reprezentacji szkolnych naszego powiatu. Biorąc pod uwagę system eliminacji, należy pozytywnie ocenić start naszych zespołów, które zajęły odpowiednio: 7 miejsce wśród dziewcząt i 9 w rywalizacji chłopców. Obiecujący jest też fakt, że w rywalizacji dziewcząt reprezentowało nas aż 5 dziewcząt klasy 7, a więc będą mogły wystąpić również w przyszłym roku.

Składy zespołów: Dziewczęta: Anna Gawrońska, Wiktoria Przybyła, Jadwiga Górna, Dominika Siedlaczek, Karolina Wróbel, Angelika Gruca. Chłopcy: Janusz Pawełek, Maciej Jasek, Krystian Klaczek, Krzysztof Przybyła, Leon Grochowski, Sebastian Wieczorek.