2 marca na trasie FIS na Skrzycznym rozegraliśmy Narciarskie Mistrzostwa Szkoły. Na starcie stanęli prawie wszyscy uczniowie klas1-2-3 oraz duża grupa „starszaków” z klas4-8.                                                                                                  

Pogoda( jak widać) była fantastyczna – oprócz umiejętności jazdy na nartach, trzeba było wykazać się także zdolnością pokonywania wiatru, śniegu i deszczu.  Ale dla naszych narciarzy nie ma złej pogody- świetnie przygotowani do startu przez swoich trenerów, bez problemu pokonali trasę giganta

A po krótkim  odpoczynku w schronisku pojechaliśmy na uroczystość dekoracji  do szkoły.

W szkole wszyscy zawodnicy otrzymali z rąk dyrektora szkoły pana Janusza Makucha i trenerów pani Krysi Makuch, Doroty Caputy, Karoliny Łokas,  Łukasza Franasika i Marcina Mokrego  dyplomy i pamiątkowe medale za ukończenie przejazdu, a najszybsi zawodnicy  medale złote, srebrne i brązowe. Nagrody ufundowała nam Gmina Szczyrk  w ramach realizacji programu profilaktycznego.                                                                                   

Również UKS Szczyrk1 ufundował  puchary za najlepsze czasy zawodów w grupach wiekowych. W klasach 1-2-3  zwycięzcami byli Roksana Nikiel i Szymon Zaczek, w klasach 4-5 Milena Działyńska i Aleks Rakszawski,a w klasach 6-7-8 Zuzia Dikow i Antek Hamerlak.

Do Zuzi Dikow należał także najlepszy czas zawodów

Wyniki Narciarskich Mistrzostw Szkoły 2020