W minioną środę 15 marca na stoku Juliany w Szczyrku spotkali się narciarze naszej „Jedynki” podczas corocznych narciarskich mistrzostw Szkoły. Warunki śniegowe były wspaniałe – warunki atmosferyczne fatalne.  77 zawodników walczyło o tytuły mistrza klasy 1, 2a, 2b, 3a i 3b SP oraz o zwycięstwo w klasach 4-5-6 SP i I-III gimnazjum.

Wśród wszystkich uczestników rozdano dyplomy i słodki poczęstunek. Dla trzech najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych UKS Szczyrk 1 ufundował medale. Dyrektor ZSPiG Nr 1 ufundował nagrody za najszybsze przejazdy: Milena Działyńska i Kuba Cembala – za najlepsze przejazdy w klasach 2a i 2b. Zosia Franasik i Antek Hamerlak za najszybsze przejazdy w klasach 3a i 3b.

Nagrody Dyrektora za najlepsze przejazdy wśród uczniów klas 4-5-6 SP otrzymali: Wiktoria Przybyła i Michał Otrząsek. Nagroda specjalna – puchary dla najszybszych zawodników narciarskich Mistrzostw Szkoły zdobyli: Wiktoria Przybyła z kl.6 i Wojciech Krupa-Frycz z kl.II gimnazjum. Zdobywcy pucharów za najlepsze czasy dnia ufundował p. Jana Mysłajek.

Gratulacje!