Uczniowie SP nr1 zakończyli sezon narciarski udziałem w Narciarskich Mistrzostwach Szkoły. W zawodach rozegranych na Małym Skrzycznym wystartowało 82 młodych narciarzy, którzy przez cały sezon trenowali podczas szkolnych zajęć lekcyjnych i zajęć treningowych UKS Szczyrk1, MKS Skrzyczne i Team MB. Wszyscy biorący udział w zawodach otrzymali dyplomy i słodycze. Medale wręczane były za miejsca w pierwszych trójkach, a w klasach pierwszych medale (złote) dostali wszyscy . Wręczyliśmy także najszybszym zawodnikom puchary z napisem: MISTRZ NARCIARSTWA 2022. W klasie pierwszej była to Laura Górecka i Leo Valerioti, w klasie drugiej Lila Konior i Kuba Przybyła, w klasie trzeciej Natalia Derecka i Wiktor Czarnecki, w klasach 4-5 Roksana Nikiel i Kamil Masłyka, a w kasach 6-8 Oliwia Wrona i Kajtek Konior. Takie same puchary tylko z napisem NAJLEPSZY TRENER 2022 otrzymali: pani Krystyna Makuch, Dominika Słowiak, Karolina Łokas, Ania Nogaj, Tomek Nikiel, Szymon Kubala, Mariusz Horeczy i Dorota Caputa-Krzywoń.

Fundatorami nagród była Rada Rodziców przy SP nr1 i pan Jan Mysłajek.. Przez cały sezon korzystaliśmy ze szczególnej opieki i pomocy Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiegio i Centralnego Ośrodka Sportu, stacji narciarskiej BSA, Biały Krzyż i Krasnal- Czyrna.

W sezonie 2021/22 otrzymaliśmy także wsparcie finansowe z Ministerstwa Sportu na Upowszechnianie Sportów Zimowych i z Urzędu Miasta, które pomogły nam w prowadzeniu szkolenia narciarskiego.

Nagrodzone pierwszoklasistki z trenerkami.

Dorota Caputa-Krzywoń

GALERIA TUTAJ