12 grudnia skorzystaliśmy z zaproszenia wystosowanego pod naszym adresem przez Ludowy Klub Sportowy ,,Słowian” Łodygowice oraz Szkołę Podstawową nr 1 z Łodygowic do udziału w II edycji Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży.

Zawody odbywały się na hali sportowej przy SP nr 1 w Łodygowicach. Rozgrywki uczniów klas IV – VI SP, pomiędzy pięcioma zespołami przeprowadzono systemem grupowym. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy piątej w składzie: Witold Mrowiec, Bartosz Nogaj, Wiktor Hula, Antoni Hamerlak, Natan Ucher, Mateusz Tarnawa, Patryk Skaziak.

Młodzi piłkarze ,,jedynki” nieznacznie ustąpili pola gospodarzom turnieju w stosunku 1:2 oraz SP z Pietrzykowic (zwycięzcy turnieju) 0:1. Okazali się z kolei lepsi od rywali ze SP z Łodygowic Górnych oraz ze SP z Zarzecza pokonując ich odpowiednio 2:0 i 3:0. Uzyskane wyniki pozwoliły na zajęcie 3 miejsca w turnieju. Za swój wysiłek uczniowie zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami, które wręczył osobiście Święty Mikołaj 😉