26 maja grupa wolontariuszy z naszej szkoły: Karolina Tarnawa, Justyna Marek, Maksymilian Marek, Mikołaj Skaziak, Zofia Bieniek, PIotr Kuciel, Anna Nogaj, Paweł Pilarczyk, Magdalena Pustoszkin, Kamila Mrozek, Maciej Kapłanek, Marta Matejko, Angelika Gruca, Barbara Starościak, Sara Tajner, Wiktoria Przybyła, Jan Grochowski, Bartosz Nogaj, przeprowadziła na terenie Szczyrku zbiórkę publiczną na rzecz „PAJACYKA”- akcja dożywiania dzieci.

Młodzież niezwykle zaangażowała się w podjęte działania, dzięki czemu udało nam się zebrać 1001,00 zł. Zebraną kwotę przekażemy do Polskiej Akcji Humanitarnej. Dziękujemy za życzliwość i wsparcie P. Sandrze Kulce z Informacji Turystycznej oraz ks. Andrzejowi Sanderowi.

Maria Kamińska