W sobotę 17 marca w naszej szkole odbył się Powiatowy Turniej FIFA18. W zawodach wzięło udział 7 szkół i ponad 70 zawodników. Rozgrywki odbywały się w trzech grupach wiekowych: SP 4-6, SP 7-II-III oraz LO/Tech. Niesamowite emocje, doping i rywalizacja towarzyszyły uczestnikom turnieju ze szczególnym uwzględnieniem dwóch zawodniczek, którym udało się pokonać wymagających zawodników i dotrzeć do rozgrywek finałowych. W trakcie turnieju każdy zawodnik otrzymał od nas drugie śniadanie i gorący posiłek.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji. Patronat nad Turniejem objął Starosta Bielski p. Andrzej Płonka a współorganizatorami są Burmistrz Miasta Szczyrk p. Antoni Byrdy oraz Dyrektor SP1 p. Janusz Makuch. Organizatorem turnieju było Stowarzyszenie Esport Polska.

Dziękujemy i czekamy na kolejne turnieje.

————————————————-

Pozostałe informacje na stronie organizatora:

Powiatowy Turniej FiFA 18 w Szczyrku. Podsumowanie