Pod koniec września na hali w Rybarzowicach rozegrano pierwsze w tym roku zawody w grach zespołowych. Swoje umiejętności w miejsko – gminnej rywalizacji mogli zaprezentować piłkarze.

Zespół klas V-VI SP zaprezentował bardzo dobrą piłkę zdobywając w turnieju aż 11 bramek, a tracąc zaledwie 2. Niestety wystarczyło to tylko do zajęcia 3 miejsca, albowiem z tryumfatorem rozgrywek musieliśmy się zmierzyć już w grupie, a po porażce 0:1, system rozgrywek pozbawił nas szans na grę w finale. W grupie wygraliśmy 3:1 z reprezentacją Buczkowic, a w meczu o trzecie miejsce aż 8:0 z uczniami z Kalnej.

Skład zespołu: Natan Ucher, Bartosz Nogaj, Mateusz Tarnawa, Patryk Skaziak, Antoni Hamerlak, Gabriel Gamdzyk, Maciej Marek, Michał Laszczak, Jakub Kufel.

Dzień później z dobrej strony pokazali się ich starsi koledzy, którzy zdołali powtórzyć ten wynik zajmując również 3 miejsce.

Skład zespołu: Marcin Tyc, Michał Otrząsek, Kacper Kruczek, Tobiasz Matejko, Szymon Wala, Jakub Byrdy, Dominik Jasek.