Sportowe wspomnienie jesieni

 • Mistrzostwa SP 1 Szczyrk w Trójboju Lekkoatletycznym

 

          W bieżącym roku szkolnym sportowa rywalizacja międzyszkolna niestety znów okazała się prawie niemożliwa. Dlatego zdecydowaliśmy się zaproponować naszym uczniom zawody wewnętrzne, w formie Mistrzostw SP nr 1 w Szczyrku, w Trójboju Lekkoatletycznym (bieg sprinterski, skok w dal, rzut piłką palantową). Ponieważ naszym celem było, aby udział w nich wzięli wszyscy uczniowie klas IV – VIII, dlatego postanowiliśmy zorganizować zawody w czasie lekcji wychowania fizycznego, w formie korespondencyjnej, a osiągnięte przez uczniów wyniki w poszczególnych klasach porównać dla ustalenia kolejności zawodników.

Naszych uczniów podzieliliśmy na 6 kategorii, ale zawody udało przeprowadzić się w 5 z nich (ze względów organizacyjnych chłopcy z klas VII i VIII dokończą rywalizację wiosną).

Wyniki w poszczególnych grupach:

Dziewczęta z klas czwartych:

 1. Helena Nikiel
 2. Maja Sury
 3.   Natalia Łaciak

 

Chłopcy z klas czwartych:

 1. Kacper Pijak
 2. Dawid Matejko
 3. Mateusz Dudek

Kamil Masłyka

 

Dziewczęta z klas VI – VI:

 1. Zuzanna Wieczorek
 2. Amelia Ryś
 3. Nina Drabek

 

Chłopcy z klas V – VI:

 1. Szymon Zaczek
 2. Jan Marek
 3. Wojciech Mrowiec

 

Dziewczęta z klas VII – VIII:

 1. Milena Działyńska
 2. Nadia Ryś
 3. Kinga Marciniak

Oliwia Ślazyk

 

Gratulujemy!!!

Życzymy Wszystkim naszym uczniom samych sukcesów w 2022 roku!