Sportowe wspomnienie jesieni

• Mistrzostwa SP 1 Szczyrk w Trójboju Lekkoatletycznym

W bieżącym roku szkolnym sportowa rywalizacja międzyszkolna niestety znów okazała się prawie niemożliwa. Dlatego zdecydowaliśmy się zaproponować naszym uczniom zawody wewnętrzne, w formie Mistrzostw SP nr 1 w Szczyrku, w Trójboju Lekkoatletycznym (bieg sprinterski, skok w dal, rzut piłką palantową). Ponieważ naszym celem było, aby udział w nich wzięli wszyscy uczniowie klas IV – VIII, dlatego postanowiliśmy zorganizować zawody w czasie lekcji wychowania fizycznego, w formie korespondencyjnej, a osiągnięte przez uczniów wyniki w poszczególnych klasach porównać dla ustalenia kolejności zawodników.

Naszych uczniów podzieliliśmy na 6 kategorii, ale zawody udało przeprowadzić się w 5 z nich (ze względów organizacyjnych chłopcy z klas VII i VIII dokończą rywalizację wiosną).

Wyniki w poszczególnych grupach:

Dziewczęta z klas czwartych:

1. Helena Nikiel
  2. Maja Sury
  3.   Natalia Łaciak

Chłopcy z klas czwartych:

1. Kacper Pijak
  2. Dawid Matejko
  3. Mateusz Dudek

Kamil Masłyka

Dziewczęta z klas VI – VI:

1. Zuzanna Wieczorek
  2. Amelia Ryś
  3. Nina Drabek

Chłopcy z klas V – VI:

1. Szymon Zaczek
  2. Jan Marek
  3. Wojciech Mrowiec

Dziewczęta z klas VII – VIII:

1. Milena Działyńska
  2. Nadia Ryś
  3. Kinga Marciniak

Oliwia Ślazyk

Gratulujemy!!!

Życzymy Wszystkim naszym uczniom samych sukcesów w 2022 roku!