8 listopada, na hali sportowej w Rybarzowicach odbyły się miejsko – gminne rozgrywki w piłce ręcznej dla uczniów z rocznika 2010 i młodszych. W zawodach nasi uczniowie rywalizowali z drużynami gospodarzy oraz z rówieśnikami z Godziszki. Zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze.

W rywalizacji chłopców po świetnej grze pokonaliśmy 9:5 drużynę z Rybarzowic, a następnie wygraliśmy 5:3 z rówieśnikami z Godziszki, pieczętując zwycięstwo w zawodach oraz awans do rozgrywek rangi Mistrzostw Powiatu Bielskiego.

Chłopcy wystąpili w składzie: Wojciech Wiecha, Krzysztof Cembala, Błażej Stec, Mikołaj Godzieszka, Jan Marek, Radosław Wala, Szymon Zaczek, Maciej Łysakowski, Wojciech Mrowiec, Piotr Pawlik, Wojciech Przybyła oraz Yurii Haraschuk i Maksim Mishakov.

Dziewczęta w składzie: Margharyta Kamenchuk, Anna Marek, Agata Gajda, Natalia Łaciak, Milena Hula, Helena Nikiel, Emilia Macura, Roksana Nikiel, Zuzanna Wieczorek zajęły drugie miejsce ustępując rywalkom z Rybarzowic, a z kolei pozostawiając w pokonanym polu dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Godziszce.