W ostatnim tygodniu października sportowcy rywalizowali w miejsko – gminnych zawodach w piłce ręcznej. Uczniowie ,,jedynki” osiągnęli w nich wartościowe wyniki.

We wtorek uczniowie klas VI i V ambitnie walczyli o  zwycięstwo w turnieju. Niestety w rozgrywkach grupowych na ich drodze do zwycięstwa stanęli szczypiorniści z SP w Rybarzowicach. Ulegliśmy im po zaciętej walce w stosunku 3:5 i pomimo wysokiego zwycięstwa 7:1 z reprezentacją SP 2 Szczyrk musieliśmy się zadowolić 2 miejscem w grupie, co zostało przesądzone gdy gospodarze pokonali rywali z ,,dwójki” 6:1. W związku z tym w pozostała nam gra o miejsce trzecie z drużyną z SP Buczkowice. Nasz zespół pewnie w niej zwyciężył aplikując przeciwnikom 5 bramek, a samemu zachowując ,,czyste” konto.

W finale SP z Godziszki zwyciężyła drużynę z Rybarzowic.

Skład zespołu: Jakub Kufel, Mateusz Tarnawa, Miłosz Doruch, Bartosz Nogaj, Patryk Skaziak, Gabriel Gamdzyk, Pascal Madej, Natan Ucher, Antoni Hamerlak, Dominik Kosek.

W środę na hali w Rybarzowicach w szranki stanęli uczniowie klas VII i VIII. W fazie grupowej turnieju los skojarzył nas z gospodarzami oraz z rówieśnikami z Buczkowic. Dramatyczny przebieg miał mecz z drużyną z Rybarzowic, który zakończył się remisem. W drugim spotkaniu nasza reprezentacja pokonała piłkarzy ręcznych z Buczkowic, którzy skolei sprawili sobie i nam miłą niespodziankę ogrywając drużynę z Rybarzowic, a tym samym pieczętując nasze zwycięstwo w grupie i awans do finałowego spotkania. W nim pokonaliśmy 3:1 rówieśników z Godziszki i zapewniliśmy sobie prawo gry w półfinale mistrzostw powiatu bielskiego.

Skład zespołu: Marcin Tyc, Sebastian Przybyła, Michał Otrząsek, Kacper Kruczek, Tobiasz Matejko, Dominik Jasek, Jakub Byrdy, Szymon Wala, Konrad Wróbel.

GRATULACJE!!!