20 listopada 2016r. w Koszęcinie odbyła się gala związana z obchodami 333 rocznicy Odsieczy Wiedeńskiej. W czasie uroczystości nagrodzono uczestników biorących udział w konkursach: literackim pt.: „Listy Jana III Sobieskiego i Marysieńki” oraz plastycznym pt.: „Mój Husarz”.

Wśród laureatów znalazło się 13 uczniów z naszej szkoły:

Konkurs literacki:
ALICJA LASZCZAK kl. VI, ŁUCJA ZACZEK kl. V, KAMILA MROZEK kl. I Gimn., KAROLINA WALA kl. III Gimn., NATALIA CEMBALA kl. III Gimn.

Konkurs plastyczny:
PAWEŁ PILARCZYK kl. I Gimn., MAGDALENA PUSTOSZKIN kl. I Gimn., ANNA NOGAJ kl. I Gimn., WIKTORIA MIZERA kl. III Gimn., MACIEJ KAPŁANEK kl. I Gimn., JUSTYNA MAREK kl. VI, KAROLINA TARNAWA kl. VI i KARINA WIECZOREK kl. II Gimn.

GRATULUJEMY!

Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie „ŚIPPA- Światowe Igrzyska Polonijne- Polonia Austria” we współpracy z miastem Szczyrk i gminą Koszęcin. Osoby biorące udział w gali zostały zaproszone na występ artystów zespołu Pieśni i Tańca Śląsk im. Stanisława Hadyny. Ponadto mogliśmy zwiedzić piękny Pałac w Koszęcinie. Dziękujemy za pomoc Pani Dyrektor MOKPI Szczyrk- Sabinie Bugaj.

Maria Kamińska

[su_button url=”https://drive.google.com/drive/folders/0By-GTznkZGAuaUxnV2N5Y1NpT1k?usp=sharing” target=”blank” background=”#eb4a78″ size=”5″ center=”yes” icon=”icon: heart-o”]Zobacz prace konkursowe[/su_button]


[fbalbum url=https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1473728125989186.1073741871.150125128349499]