9 maja, na stadionie lekkoatletycznym ,,KS Sprint” w Bielsku – Białej, rozegrano Drużynowe Zawody Lekkoatletyczne o Mistrzostwo Powiatu Bielskiego. Reprezentanci ,,Jedynki”, jesienią uzyskali awans do tych zawodów, w eliminacjach miejsko – gminnych, a teraz mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w konfrontacji z najsilniejszymi zespołami powiatu. Z dobrej strony pokazał się zespół dziewcząt, zajmując 4 miejsce. Wice mistrzostwo powiatu zdobyła w skoku wzwyż Dominika Siedlaczek, a tylko 0,07s zabrakło do medalu Karolinie Wróbel w biegu na 100m.

Trochę słabiej wypadł zespół chłopców, który uplasował się na 9 lokacie. Na uwagę zasługują jednak indywidualne starty Janusza Pawełka w biegu na 1000m oraz Kacpra Pezdy w pchnięciu kulą, które pozwoliły im zostać w tych konkurencjach wice mistrzami powiatu.

Skład drużyny dziewcząt: Karolina Wróbel, Kamila Krupa, Angelika Gruca, Anna Gawrońska, Wiktoria Przybyła, Jadwiga Górna, Justyna Marek, Marta Matejko, Martyna Porębska, Honorata Klaczek, Barbara Starościak, Dominika Siedlaczek, Emilia Byrdy, Kinga Krupa, Anna Nogaj.

Skład drużyny chłopców: Sebastian Wieczorek, Kacper Pezda, Konrad Noworyta, Krzysztof Przybyła, Oliwier Madej, Maciej Kapłanek, Wojciech Krupa – Frycz, Maciej Jasek, Michał Zaczek, Dominik Jakubiec, Bartłomiej Kwapisz, Janusz Pawełek, Jakub Jasek.

Gratulujemy!