Na szkolny konkurs wpłynęło wiele prac, zarówno plastycznych, jak i fotografii. Szczególnym zaangażowaniem wykazały się dzieci z klas I- III SP, dlatego komisja konkursowa postanowiła w tej kategorii wiekowej przyznać równorzędne nagrody:

Prace plastyczne:

EMILIA SZKARADNIK kl. I b
NOEMI DUDEK kl. III
EMILIA MACURA kl. II
MAJA OLSZOWSKA kl. II
AMELIA RYŚ kl. II

Fotografie:

MAJA OLSZOWSKA kl. II
ZUZANNA KRAJEWSKA kl. Ib

Z kolei w kategorii klasy IV- VI I miejsce za wykonanie pracy plastycznej zdobyła NATALIA LASZCZAK z kl. VI, II miejsce uzyskał KAMIL ZIELIŃSKI z kl. VII a III KACPER KRUCZEK z kl. VIIa, komisja wyróżniła ZOFIĘ FRANASIK z kl. Va.
Natomiast za zdjęcia w kategorii klasy VII, VIII i III G. nagrody otrzymali: PAWEŁ PILARCZYK z kl. IIIG., PIOTR KUCIEL z kl. IIIG., JULIA PIJAK z kl. VIIa i EWELINA WIĘZIK z kl. VIIa.
Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, laureatom zaś serdecznie gratulujemy!

Maria Kamińska