15 MARCA 2013, SZCZYRK, Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Nr 1 w Szczyrku

Serdecznie zapraszamy uczniów, nauczycieli oraz rodziców, do udziału w V Giełdzie Szkół Ponadgimnazjalnych, która odbędzie się 15 marca br. w ZSPIG nr 1 przy ul. Szkolnej 9, w godz. 9.00-11.30.

Tylko raz w roku mamy okazję gościć przedstawicieli prawie wszystkich szkół ponadgimnazjalnych naszego regionu, którzy przyjeżdżają do Szczyrku z bardzo szeroką ofertą edukacyjną. Bezpośredni kontakt z delegatami szkół dodatkowo pomoże uczniom lokalnych placówek oświatowych w uzyskaniu wyczerpujących informacji, potrzebnych do podjęcia decyzji o dalszej edukacji i przyszłym zawodzie.

Szczegółowe informacje:

tel.: 33 8178-559

e -mail: poczta@ szkola.szczyrk.pl

Patronat nad Giełdą objęło Miasto Szczyrk.

Z poważaniem Organizatorzy:

Alicja Kołaszewska-Pedagog szk.

Janusz Makuch-Dyrektor ZSPiG Nr1