Dziś uczniowie wzięli udział w zajęciach o segregacji odpadów – była praca w grupach, burza mózgów i ciekawa dyskusja. Na koniec każdy mógł ozdobić swoją własną płócienną torbę, promując ekologiczne nawyki na co dzień.
Świetna atmosfera, kreatywność i nauka poprzez działanie.