OBSZAR 1

Wczesna wiosna pozwoliła wykorzystać piękny, przynależny do szkoły teren na zajęcia atletyki terenowej, w których postanowiliśmy nawiązać do tradycji miasta Szczyrk oraz niedawno zakończonych, bardzo udanych dla Polski, Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi. Gimnazjaliści posługując się alfabetem Morse’a rozszyfrowywali drogę do skarbów Igrzysk w Sochi. Następnie musieli ustalić związek odnalezionych skarbów i wskazówek z  bohaterami igrzysk…?

Zimą, dziewczęta szkoły podstawowej pilnie rozwijały swoje umiejętności gimnastyczne. Bazując na opanowanych ćwiczeniach postanowiły skomponować układ ćwiczeń. Uczennice klasy VI prezentują w nim różnorodne ćwiczenia gimnastyczne połączone ciekawą choreografią oraz akcentują płynność i estetykę ruchu.

Zapraszamy do obejrzenia scenariuszy zajęć!

 


  1. GIMNASTYKA Scenariusz zajęćFilm
  2. SOCHI Scenariusz zajęćZdjęcia Film