OBSZAR 6

Doskonałym uzupełnieniem szkolnej oferty sportowej jest działalność współpracujących z nami klubów sportowych: UKS przy ZSPiG nr 1 Szczyrk, w którym prowadzone jest szkolenie sportowe w sekcjach narciarstwa zjazdowego i pływania oraz UKS COS ,,Olimp’’ Szczyrk szkolący dzieci i młodzież w zakresie piłki siatkowej.

Każdy sportowiec doskonale wie, że solą sportu jest rywalizacja. Dlatego też, wspólnie z w/w organizacjami corocznie zapraszamy uczniów do udziału w zawodach sportowych, poprzez które promujemy ruch i aktywność fizyczną oraz zachęcamy do dalszego treningu lub jego rozpoczęcia. Również w tym roku nasza młodzież mogła sprawdzić swoje umiejętności w dziedzinie narciarstwa zjazdowego, pływania oraz siatkówki.

Zapraszamy do obejrzenia naszych materiałów!

 

OPIS WSPÓŁPRACYScenariusz

  1. SIATKÓWKA OLIMPZdjęcia Film
  2. NARCIARSTWO UKSZdjęcia Film
  3. PŁYWANIE UKSZdjęcia