W dniu 22 grudnia jak co roku odbyło się wigilijne spotkanie w naszej szkole. Uczniowie spędzili ten dzień ze swoimi wychowawcami na wspólnym łamaniu się opłatkiem, posiłku i kolędowaniu. Następnie wszyscy udaliśmy się na salę gimnastyczną, gdzie grali i śpiewali kolędy oraz pastorałki.
Dziękujemy za wspólnie spędzony rok i życzymy wszystkim zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia.

































