Uczniowie „Jedynki” kolejny rok realizują program edukacyjny dla dzieci i młodzieży, które swoje pasje mogą rozwijać na dodatkowych zajęciach.
Na zajęciach z robotyki korzystamy z zestawów “Lego Mindstorms” oraz robotów typu: Photon, Codey Rocky oraz Ozobot. Klocki “Lego” połączone z czujnikami elektronicznymi, serwomechanizmami i komputerową jednostką centralną pozwalają między innymi na konstruowanie robotów i układów automatyki przez ich odpowiednie zaprogramowanie.
Nowością w tym roku szkolnym są zajęcia e-sportowe. Zajęcia te to forma rywalizacji, w której przedmiotem działań zawodników są gry komputerowe. W naszej szkole uczniowie mają okazję sprawdzić się w jednej z najpopularniejszych gier komputerowych FIFA 22.

Zajęcia te odbywają się dzięki wsparciu Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywaniu Problemów Alkoholowych w Szczyrku.

opiekun: R. Zaczek

GALERIA TUTAJ