Dyrekcja oraz pedagog szkolny Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Nr 1 w Szczyrku serdecznie zapraszają na V Giełdę Szkół Ponadgimnazjalnych przedstawicieli placówek ponadgimnazjalnych, którzy pragną zaprezentować swoją bogatą ofertę edukacyjno- zawodową uczniom klas III gimnazjum ze Szczyrku i okolicznych miejscowości.

Giełda odbędzie się na terenie naszej placówki dnia 15 marca(piątek) 2013 roku w godz. 9.00-11.30.
Szkoły, które chcą uatrakcyjnić imprezę poprzez indywidualne pokazy i występy swoich uczniów, proszone są o wcześniejszy kontakt z dyrekcją szkoły w celu ustalenia harmonogramu prezentacji. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie przyjazdu telefonicznie lub e-mailem, do dnia 8 marca.
E -mail: poczta @ szkola.szczyrk.pl