13 marca wystartowały na Małym Skrzycznym dzieci z klas 1-2.
Dwa słowa:     BYŁO SUPER     opisują ten dzień najlepiej.
Były emocje i zacięta walka o mistrzowskie tytuły, a wszystko w otoczeniu pięknej pogody i warunków narciarskich.
Serdecznie dziękujemy OPO COS w Szczyrku, Mountain Resort i GKRPA w Szczyrku za pomoc w przeprowadzeniu tak udanych zawodów.