6 grudnia rozegraliśmy na pływalni COS Pływackie Mistrzostwa Szkoły.

W zawodach wzięli udział uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich uczęszczający na naukę pływania oraz starsza młodzież trenująca w sekcji pływackiej naszego szkolnego klubu. Dla młodszych dzieci przygotowano wyścigi na dystansie 25m stylem dowolnym- starsi mogli wybrać pomiędzy stylem dowolnym, a klasycznym na dystansie 50m. Wszyscy zawodnicy otrzymali dyplomy i słodki poczęstunek, najlepsi medale ufundowane przez GKRPA w Szczyrku.

W obsługę zawodów zaangażowali się nauczyciele i uczniowie naszej szkoły.

Dorota Caputa-Krzywoń

Wyniki

Klasa 1 – dowolny 25m
Miejsce Nazwisko Imię Czas
1 Wrona Natalia 23,41
2 Ryś Amelia 25,01
3 Wieczorek Zuzanna 25,57
4 Kaim Michalina 27,38
5 Więzik-Pietraszko Emilia 29,95
6 Marek Martyna 30,21
7 Olszowska Maja 30,7
8 Jędrzkiewicz Julia 32,97
9 Nikiel Roksana 32,99
nie wystartowała
Macura Emilia

 

Miejsce Nazwisko Imię Czas
1 Zaczek Szymon 22,67
2 Marek Jan 29,39
3 Godzieszka Mikołaj 29,59
4 Szypuła Wojciech 35,4
5 Pilarz Michał 42,7
6 Piątek Adam 1,26,32
                       nie wystartowali
Wala Radosław
Maj Jakub

 

Klasa 2 – dowolny 25m
Miejsce Nazwisko Imię Czas
1 Dudek Noemi 23,42
2 Kozak  Ewa 25,78
3 Łuczyniec Klaudia 32,9

 

Miejsce Nazwisko Imię Czas
1 Przybyła Wojcieh 19,65
2 Łysakowski Maciej 21,1
3 Mrowiec Wojciech 21,85
4 Bulowski  Oliwier 24,86
5 Pawlik Piotr 30,13
6 Barcik Karol 37,98
           nie wystartowali
Kamiński Mikołaj
Pliżga Piotr

 

Klasa 3a – dowolny 25m
Miejsce Nazwisko Imię Czas
1 Urbaniec Natalia 22,75
2 Więzik Paulina 24,94
3 Marek Anna 26,09
4 Abramczuk Lena 26,59
5 Wojcieszczak Karina 29,5
                               nie wystartowały
Krupa Zuzanna
Marek Julia
Matejko Emilia

 

Miejsce Nazwisko Imię Czas
1 Siedlaczek Mateusz 19,67
2 Konior Jakub 21,1
3 Krowicki  Wiktor 21,14
4 Cengiel Wojciech 22,25
5 Pawlik Antoni 23,35
6 Konior Kajetan 23,96
7 Laszczak Michał 24,86
8 Jaźwiecki Mateusz 27,09
9 Kruczek Krystian 29,62

 

Klasa 3b – dowolny 25m
Miejsce Nazwisko Imię Czas
1 Działyńska  Milena 19,16
2 Smolik Amelia 24,78
3 Grochowska Gabriela 25,15
4 Tyc Małgorzata 29,59
5 Jędrzejek Justyna 31,21
6 Pezda Weronika 43,65

 

Miejsce Nazwisko Imię Czas
1 Cembala Jakub 23,14
2 Chabrzyk Bartosz 24,56
3 Mrowiec Damian 26,88
4 Lis Jarosław 29,11
              nie wystartowali
Klaczek Adrian
Kowalczyk Wojciech
Mayer Szymon
Maj Dawid
Ptaszek Oskar
Kurowski Damian

 

Klasy 4-5-6 – kraul 50m
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Czas
1 Bieniek Zofia 2005 40,11
2 Byrdy Natalia 2007 41,99
3 Ślazyk Oliwia 2007 44,25
4 Krajewska Oliwia 2006 46,67
5 Wrona Oliwia 2008 46,89
6 Paluch Kamila 2007 49,2
25m Wieczorek Daria 2005 31,62

 

Klasy 4-5-6 – kraul 50m
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Czas
Tarnawa Mateusz 2007 40,83
Zieliński Kamil 2006 41,05
Doruch Miłosz 2007 44,9
Kowalówka Jakub 2007 52,51
Mrowiec Witold 2007 53,68
          nie wystartował
Szypuła Patryk 2006

 

klasy4-5-6 – żabka 50m
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Czas
1 Przybyła Nikola 2005 44,74
2 Zaczek Łucja 2005 47,76
3 Dikow-Iwanow Zuzanna 2008 49,81
4 Sicińska Oliwia 2005 55,45
5 Dziewulska Agata 2006 56,78

 

 Klasy 4-5-6- żabka 50m
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Czas
1 Kufel Jakub 2007 48,92
2 Kasperek Szymon 2006 48,93
3 Skaziak Patryk 2007 1,00,07

 

klasy7 i II gimn. – kraul 50m
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Czas
1 Grzybek Zofia 2005 35,19
2 Górna Jadwiga 2004 36,19

 

klasy7 i II gimn. – kraul 50m
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Czas
1 Marek Max 2004 44,08
2 Skaziak Mikołaj 2004 54,02

 

klasy7 i II gimn.                            żabka 50m
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Czas
1 Zaczek Michał 2003 44,36
2 Kuciel Piotr 2003 1,03,2