W ostatnią sobotę 11 czerwca po dwuletniej przerwie odbył się długo wyczekiwany festyn szkolny. W trakcie jego trwania uczestnicy mogli skorzystać z loterii fantowej, wspinaczki na ściankę, obejrzeć pokaz strażaków oraz zobaczyć występy uczniów naszej szkoły.  Równocześnie w trakcie trwania festyny odbył się turniej FIFA 2022. Na koniec na festynie zostały przedstawione pieśni oraz tańce góralskie w wykonaniu zespołu „Ondraszek.

Pragniemy podziękować za zaangażowanie rodzicom uczniów klasy drugiej oraz pierwszych za przygotowanie tak wielu stoisk z posiłkami oraz atrakcjami oraz uczniom naszej szkoły za poprowadzenie całej części artystycznej.  Dziękujemy wszystkim rodzicom, nauczycielom oraz uczniom za za poświęcony czas na przygotowania tego przedsięwzięcia.

Poniżej przedstawiamy skrót wydarzeń.

KLIKNIJ TUTAJ