19 marca, nasz zespół chłopców rywalizował w ZSP Kaniów o Mistrzostwo Powiatu Bielskiego w Mini Piłce Siatkowej Czwórek w kategorii Igrzysk Dzieci.

Tym razem przełamaliśmy klątwę porażek w meczach ćwierćfinałowych ogrywając w stosunku 2:1 rywali z Kóz. W strefie medalowej na drodze do finału stanął zespół ze SP w Zabrzegu. Mecz był bardzo wyrównany, ale w obu setach o dwa punkty lepsi byli rywale, i to oni awansowali do finału, a nam pozostała jeszcze szansa na brązowy medal. Niestety drużyna z Porąbki okazała się wymagającym rywalem, który rozwiał nasze marzenia o powiatowym medalu w grach zespołowych. No cóż, nie w tym roku, albowiem był to już ostatni finał powiatowych zmagań w grach zespołowych w bieżącym roku szkolnym – szkoda. Z drugiej strony tym razem zrobiliśmy krok naprzód, a 4 miejsce to najlepszy wynik w grach zespołowych od 2015 roku kiedy ze srebrnymi medalami wrócili silni siatkarze naszego gimnazjum, zamykając erę medalową naszej siatkówki – 7 medali naszych drużyn w ciągu 5 lat!

Może to nielubiane czwarte miejsce to zwiastun nadchodzących sukcesów..?

Gratulacje dla wszystkich zawodników i życzę nawiązania do medalowych tradycji!!!

Skład zespołu: Maciej Dziadkowiec, Błażej Stec, Wojciech Wiecha, Kacper Byrdy, Wiktor Czarnecki, Jacob Pilarz, Michał Kurowski, Kamil Masłyka, Aleks Szczerbik, Szymon Foltyniak.