6 marca w SP nr 2 w Bystrej rozegrano Mistrzostwa Powiatu Bielskiego w piłce ręcznej chłopców w kategorii Igrzysk Dzieci. Nasza reprezentacja zakwalifikowała się do tych zawodów dzięki zwycięstwu w rywalizacji miejsko – gminnej.

Niestety umiejętności, które były wystarczające w naszej najbliższej okolicy okazały się być niewystarczające w konfrontacji z drużyną z SP Rudzica. Nasza drużyna długo grała z rywalem jak równy z równym, remisując do przerwy. Niestety w drugiej połowie do głosu doszli nasi przeciwnicy, którzy rozstrzygnęli losy rywalizacji na swoją korzyść w stosunku 10:7. Nasza drużyna zakończyła tym samym zmagania powiatowe na ¼ finału.
Skład zespołu: Maciej Dziadkowiec, Błażej Stec, Kamil Cembala, Michał Kurowski, Aleks Szczerbik, Kacper Byrdy, Wojciech Wiecha, Wiktor Czarnecki, Wiktor Goliasz, Jan Górny, Maciej Nikiel, Andriej Mishakov.