W dniu 18.06.2021r przy Szkole Podstawowej nr 1 w Szczyrku odbył się Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Miał on nieco inny przebieg niż zazwyczaj ze wzglądu na trwającą pandemię. Turniej miał charakter wewnątrzszkolny. Uczniowie klas 1-3 wzięli udział w konkursie plastycznym, którego hasłem przewodnim było „bezpieczeństwo” Uczniowie klas 4 w tym dniu zdawali egzamin na kartę rowerową. Cała klasa 4 ukończyła egzamin z wynikiem pozytywnym. Gratulujemy! Przed rozpoczęciem egzaminu odwiedził nas tata jednej z uczeninnic- Pan Krystian Olszowski, który zaprezentował nam jazdę na bicyklu. Było to wspaniałe zaskoczenie i niezwykła atrakcja dla uczniów. Uczniowie klas 5-8 wzięli udział w pokazach udzielania pierwszej pomocy. Już wiemy jak się zachować i jak przeprowadzić resuscytację.