12 października 2021 roku, w Klubie Dowództwa Garnizonu Warszawa odbyła się Uroczysta Gala rozdania nagród podsumowująca VIII Międzynarodowy Konkurs Historyczny o Żołnierzach Wyklętych. Konkurs objęty Patronatem Narodowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w Stulecie Odzyskania Niepodległości. Wydarzenie skierowane było do uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych w Polsce a także poza granicami naszej Ojczyzny oraz Osadzonych w Aresztach Śledczych. Na ręce organizatora Komitetu Pamięci Rotmistrza Witolda Pileckiego wpłynęło ponad 1600 prac z 25 krajów:  z Austrii, Białorusi, Czech, Danii, Francji, Belgii, Australii, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Irlandii, Islandii, Anglii, Kazachstanu, Uzbekistanu, Słowacji, Włoch, Grecji, Norwegii, Rosji, Ukrainy, Szwecji, Litwy, Kanady, USA.
Podczas Gali swoją obecnością zaszczyciła m.in. Pani Zofia Pilecka-Optułowicz, córka rtm. Witolda Pileckiego, Wicemister MEN Pan Dariusz Piontkowski, Pan Łukasz Kudlicki Szef Gabinetu Ministra Obrony Narodowej Mariusza Błaszczaka, Generał Paweł Nasiłowski – Pełnomocnik Ministra Sprawiedliwości – Dyrektor Biura Dozoru Elektronicznego, Profesor Jan Żaryn Dyrektor Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej im. R. Dmowskiego i I. J. Paderewskiego, Pan Jacek Pawłowicz Dyrektor Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL, Pan Mirosław Widlicki Prezes Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Okręg W-wa Wschód, przedstawiciele Biura Centralnego Zarządu Służby Więziennej.

Galę poprowadził Pan Jacek Majcherek z Narodowego Banku Polskiego.

Przypominamy, że absolwentka naszej szkoły Natalia Laszczak w roku szkolnym 2020/2021 zajęła I miejsce w kategorii film.

Gratulujemy!