DRUŻYNOWE ZAWODY PŁYWACKIE

18 października rozegrane zostały w Czechowicach-Dziedzicach Powiatowe Drużynowe Zawody Pływackie organizowanego przez Szkolny Związek Sportowy.

Naszą szkołę reprezentowała ośmioosobowa drużyna  dziewcząt w składzie: Laura Górecka i Agatka Marek(kl.3), Zosia Kawalczyk i Maja Marek(kl.4),  Julka Kania i Amelka Doruch(kl.5), Agatka Gajda i Dominika Wala(kl.6)  + Hania Wiecha  (rezerwa)  i ośmioosobowa drużyna chłopcy w składzie: Mikołaj Kubala i Krystian Kania(kl.3), Kuba Przybyła i Stasiu Dikow(kl.4), Wojtek Wiecha i Wiktor Czarnecki(kl.5), Aleks Szczerbik i Kacper Pijak(kl.6) +Antek Jakubiec i Borys Bieniek(rezerwa).

Nasze drużyny rywalizowały w wyścigach indywidualnych (kraul, żabka, grzbiet, motylek) i sztafecie 8x50m z konkurentkami ze szkół w Kozach i Czechowicach.

Niestety, mimo dobrej postawy, nie udało się pokonać rywali i zakwalifikować do następnego poziomu, jakim są zawody rejonowe.

Awans do nich uzyskali zawodnicy z SP w Czechowicach, a nasze drużyny zajęły miejsce 3(dziewczęta) i 4(chłopcy).