Do udziału w zawodach , które odbyły się 29 października zgłosiła się 28-mio osobowa reprezentacja UKS Szczyrk1. Zawody rozegrane zostały na małej 12,5metrowej pływalni, a rywalizacja przebiegała pomiędzy zawodnikami naszego klubu i klubów  Delfin  z Jankowic i Czechowic.  Każdy wybierał dwie konkurencje z pomiędzy czterech(styl dowolny, klasyczny, grzbietowy, motylkowy). Dla klas 1-3 obowiązkowy dystans wynosił 25m, a dla klas 4-8  50m.

Szczyrk1 zaprezentował się w pierwszym tegorocznym starcie bardzo dobrze-  26 zawodników znalazło się na podium, przywożąc z zawodów medale i dyplomy.

Wśród nich pięć osób odebrało podwójne złote medale:

Wiecha Hania kl.2      Wieczorek Matylda kl.1                                                                                      Zaczek Szymon kl.7     Piotrowski Mati kl.4           Kubala Mikołaj kl.3

GALERIA TUTAJ

Wyniki-Jankowice 29.10.2023