14 marca wyjechaliśmy na długo oczekiwane rozgrywki w piłce ręcznej do SP nr 2 w Bystrej. Prawo gry w Mistrzostwach Powiatu Bielskiego wywalczyliśmy sobie zwyciężając w zawodach miejsko – gminnych w dniu 8 listopada 2022r. Niestety z podstawowego składu, który wywalczył awans brakowało 3 graczy. W wyniku losowania naszym rywalem okazała się drużyna SP z Bestwiny. Po zaciętym meczu ulegliśmy naszym przeciwnikom 2:3. Szkoda, bo rywal z pewnością był w naszym zasięgu, pomimo kadrowych kłopotów, ale niestety popełnialiśmy zbyt dużo błędów, a szczęście tym razem bardziej uśmiechało się do rówieśników z Bestwiny. Porażka wyeliminowała nas z dalszej gry, a zespół został sklasyfikowany na 5 miejscu w Powiecie Bielskim.

Skład zespołu: Krzysztof Cembala, Błażej Stec, Aleks Szczerbik, Michał Kurowski, Kamil Masłyka, Jan Marek, Radosław Wala, Szymon Zaczek, Maciej Łysakowski, Wojciech Mrowiec, Yurii Haraschuk i Andriey Mishakov.