12 marca zawodnicy UKS Szczyrk1 wystartowali w corocznych Mistrzostwach UKS Szczyrk1.

Zawody rozegrano na trasie z Małego Skrzycznego. Po sobotniej zamieci śnieżnej nastąpiła całkowita zmiana pogody-przyszedł piękny, słoneczny i mroźny dzień. Trasa na Małym Skrzycznym nie należy do trudnych, ale mocno wylodzona, stawiała zawodnikom duże wymagania

Kto nie wyostrzył krawędzi w nartach, nie opanował techniki obciążania dolnej narty lub popełnił błąd w trakcie przejazdu, tracił szansę na zdobycie tytułu NAJLEPSZEGO NARCIARZA UKS SZCZYRK1 w roku 2023.

Tytuły te, wraz z pucharami, wywalczyli w kategorii kl.1-3

Laura Górecka(k.2) i Paweł Marek(kl.3)

a w klasach 4-8

Agata Gajda(kl.6)  i Wojtek Wiecha(kl.4).

Doceniony został także wysiłek i umiejętności reszty zawodników- każdy zdobył medal, dyplom i pamiątkowe zdjęcie z dekoracji z trenerami UKS Szczyrk1.

WYNIKI KLIKNIJ TUTAJ