W zeszłym tygodniu w poniedziałek rozegraliśmy zawody szkolne w tenisie stołowym klas 4-6.
W zawodach szkolnych dziewcząt wygrała Karina Januła, a wśród chłopców Wojtek Wiecha, który wyprzedził odpowiednio Błażeja Steca i Kamila Masłykę. Z kolei, chłopcy z klas 7 i 8, sprawdzili swoje umiejętności na wspólnej lekcji w – f. Najlepszy okazał się Tymofii Semenov.
W ubiegły piątek nasza szkoła pełniła rolę organizatora zawodów miejsko – gminnych w których udział oprócz naszych uczniów brali uczniowie z SP 2 Szczyrk, SP Buczkowice, SP Kalna (uczniowie SP Rybarzowice, SP Godziszka oraz SMS Szczyrk nie wzieli udziału w rywalizacji).
Wyniki zawodów:
Igrzyska Dzieci dziewcząt: 2 miejsce (Agata Gajda, Karina Januła)
Igrzyska Dzieci chłopcy: 1 miejsce i awans do zwodów powiatowych: Wojciech Wiecha, Błażej Stec, Kamil Małyka
Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewcząt: 3 miejsce Zuzanna Wieczorek i Ewa Kozak
Igrzyska Młodzieży Szkolnej chłopcy: 3 miejsce: Tymofii Semenov, Szymon Zaczek, Piotr Pawlik

We wtorek 24 października Błażej Stec oraz Kamil Masłyka reprezentowali naszą szkołę na Mistrzostwach Powiatu Bielskiego, które zostały rozegrane w Ligocie. Chłopcy walczyli dzielnie, ale musieli uznać wyższość przeciwników z SP Jaworze oraz z SP Bestwinka. Pomimo tych porażek dzięki korzystnemu układowi tabeli rozgrywek zostaliśmy sklasyfikowani dość wysoko tzn. na 5 lokacie wśród 7 sklasyfikowanych zespołów. W zawodach zwyciężyli reprezentanci gospodarzy.

Dziękuję i gratuluję sportowej postawy wszystkim naszym reprezentantom!